מידע מקיף על ניתוחי אף

ניתוחי אף נוגעים במספר רב של אלמנטיים גופניים ונפשיים ואפילו חברתיים. אחד האברים הבולטים ביותר לעין הוא האף, אשר נמצא ממש במרכז פנינו ומהווה מרכיב מכריע ביותר על נראות פנינו  וממילא על תחושות חברתיות שאנו חשים בכל הנוגע למראה החיצוני שלנו.

לכל אלה אשר אינם מרוצים ממראה אפם והדבר משפיע על מצב רוחם ואולי אפילו מוליד קושי ביצירת קשרים ומציאת בן או בת זוג, או בכלל מכל סיבה שתהיה, ישנו טיפול כירוגי, מהותיקים מבין הניתוחים האסתטיים הקיימים הוא ניתוח אף. את הניתוח הזה מבצע מומחה באסתטיקה רפואית אשר מבצע את הניתוח לאחר סדרת מפגשים והתאמות של הטיפול המדוייק למטופל.

המחירים של ניתוחי אף נעים בין 8,000 ל 20,000 ₪, ומושפעים ממספר גורמים שונים. אחד מהם הוא הותק והניסיון של הרופא המטפל אשר משפיע על יחס הביקוש\עצה וממילא מעלה או מוריד את מחיר הטיפול הכירוגי. בנוסף לזה יש לקחת בחשבון שבמקרים שבהם המטופל נדרש לאשפוז והגחה והדבר מעלה משמעותית את מחיר הטיפול, וכמובן סוג הטיפול ורמת הכירוגיה שהוא מצריך מהרופא המטפל.

ומה קורה לאחר הניתוח? ניתוחי אף מצריכים לקבוע סד רפואי על האף המנותח על מנת לקבוע את צורתו החדשה של האף, ובנוסף תחבושות סופגות בנחירי האף על מנת לספוג את הדם שעדיין ממשיך לצאת. את הסד והתחבושות מסירים במרפאה בדרך כלל לאחר מספר ימים עד כשבוע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *